• Adresa prodejny: Horní Česká 25, 669 02 Znojmo

  Telefonní kontakt: Tel:/fax: +420 515 261 302, Mobil: +420 737 984 550

  Provozní doba: Po-Pá: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00, So: 9.00 - 11.30

  E-mail: interno@interno.cz

Služby


Prodej počítačových sestav


Naše firma je Vám schopna nabídnout, jakoukoliv sestavu, kterou si budete přát. Naším cílem je vyjít Vám co nejvíce vstříc. Zákazník může samozřejmě využít nabídek sestavených naší firmou, ale pokud budete chtít použít v sestavě jiné komponenty, samozřejmě toto není problém.

Na všechny sestavy je standardně poskytována záruka 24 měsíců ode dne prodeje. Jak bylo uvedeno toto je standardní záruka. Pokud vyžadujete záruku delší je možné záruční podmínky upravit tak, aby PC sestava plně vyhovovala Vašim požadavkům.

Servisní zákroky v záruční i po záruční době jsou prováděny v provozovně Horní česká 25, Znojmo. Pro naši firmu není problém ve velmi nalehavých případech provést servisní zákrok přímo u zákazníka, popřípadě je možné při koupi PC sestavy, takové to podmínky dohodnout rovnou. V tom případě naše firma nabízí 48, 24 a 12 hodinový servis u zákazníka.

V cenách sestav je instalace u zákazníka s 60 minutovou ukázkou ovládání počítače a zodpovězení zákazníkových dotazů.

Při koupi PC sestavy je možné kromě platby v hotovosti použít i některou z partnerských úvěrových společností, a financovat svůj nákup pomocí úvěru či úvěrové karty, Podrobnosti o splátkovém prodeji naleznete zde.
Prodej počítačových komponentů a software


V současnosti naše firma spolupracuje s více než 40 dodavateli hardware a software, a proto by neměl být problém uspokojit jakoukoliv Vaši poptávku po zboží. Zboží, které momentálně není skladem, Vám samozřejmě objednáme. Vyřízení objednávky zboží trvá obvykle 1-2 dny, maximálně 5 pracovních dní. Na veškeré zboží je poskytována záruka, kterou garantuje výrobce a není nijak ze strany naší firmy krácena. Pokud je zakoupeno samostatný díl je nutné,aby nebyl během přepravy vystaven vysokým teplotám a nárazům. V případě jakékoliv fyzického poškození končí záruka okamžitě.

Při koupi počítačových komponent je možné kromě platby v hotovosti použít i některou z partnerských úvěrových společností, a financovat svůj nákup pomocí úvěru či úvěrové karty, Podrobnosti o splátkovém prodeji naleznete zde. Tímto způsobem nelze financovat nákup software.
Realizace počítačových sítí


K dalším službám, které jsou poskytovány naším firmou patří i návrhy a realizace sítí. Nabízíma komplexní řešení od návrhu možných řešení, hledání nejvýhodnějšího řešení pro zákazníka (ať už po stránce finanční, technické proveditelnosti či kvality), realizace zakázky, včetně veškerých služeb s tímto spojených
Servis PC, opravy NT, opravy CD ROMů, tiskáren


Pokud Váš počítač, monitor, notebook, netbook, tiskárna, scanner či cokoliv jiného přestane fungovat a toto zboží již není v záruce, můžeme Vám nabídnout opravu tohoto zboží. V případě požadavku na opravu nás nejdříve kontaktujte.
Další služby


 • Zálohování dat na CD-R, CD-RW, DVD +/- RW
 • Instalace aplikačních SW
 • Reinstalace O.S.
 • Tvorba WWW prezentací
 • Poradenství, školení v oblasti Informačních technologií
 • Odvirace (např.: vir Policie ČR)

V případě, že jste to co hledáte nenašli, zkuste nás kontaktovat, možná Vám pomůžeme.