SLUŽBY

Naše firma nabízí počítačové sestavy na míru, dle Vašich požadavků.

Cílem je vyjít Vám co nejvíce vstříc. Můžete využít nabídek vypracovaných naší firmou, ale pokud budete chtít použít v sestavě jiné komponenty, podřídíme se Vašim přáním.


Na všechny sestavy je standardně poskytována záruka 24 měsíců ode dne prodeje. Pokud vyžadujete záruku delší, je možné prodloužit ji až na 5 let.

Servisní zákroky v záruční i po záruční době jsou prováděny v provozovně naší firmy. V naléhavých případech je možné provést servisní zákrok přímo u zákazníka.

V současnosti naše firma spolupracuje s více než 40 dodavateli hardware a software. Proto není problém uspokojit Vaši poptávku po zboží. Zboží, které momentálně není skladem, Vám objednáme. Vyřízení objednávky zboží trvá obvykle 1-2 dny. Na veškeré zboží je poskytována záruka, kterou garantuje výrobce a není nijak ze strany naší firmy krácena.

K dalším službám, které jsou poskytovány naší firmou patří i návrhy a realizace sítí. Nabízíme kompletní řešení od návrhu, hledání nejvýhodnějšího řešení pro zákazníka (ať už po stránce finanční, technické proveditelnosti či kvality), realizace zakázky, včetně veškerých služeb s tímto spojených.

Pokud Váš počítač, monitor, notebook, tiskárna, scanner či cokoliv jiného přestane fungovat a toto zboží již není v záruce, můžeme Vám nabídnout opravu tohoto zboží. V případě požadavku na opravu nás nejdříve kontaktujte na telefonním čísle: 515 261 302, 737 984 550

  • Zálohování dat na CD-R, CD-RW, DVD +/- RW, USB flash, externí HDD
  • Instalace aplikačních SW
  • Reinstalace operačních systémů MS Windows
  • Oprava pantů, výměna konektoru napájení a LCD u notebooků
  • Záchrana dat s poškozeného nebo smazaného HDD
  • Odvirování

V případě, že jste výše nenašli služby, které potřebujete, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 515 261 302, 737 984 550.
Pokud to bude v našich silách, pokusíme se Vám vyhovět.Copyright © Interno.cz, 2021 |